Skip to content
Husk meg
Du er her: Hjem Nyheter Store nyheter fra Phil & Teds - Vibe duovogn
Store nyheter fra Phil & Teds - Vibe duovogn
tirsdag 14. oktober 2008 08:55

philandteads peanutEn gledens nyhet til dere som har, eller skal skaffe dere Phil & Teds Vibe. Nå kan du snart få den som duovogn! Phil & Teds har laget en dypbag til sin vogn, med med en enkelt click and ride system. Bagen er hele 83 cm lang, så dette lover godt for oss nordboere.

Når den er å få kjøpt i Norge er foreløpig usikkert, men vi skal holde dere oppdatert! Mer info finner du HER

Men... Phil & Teds gir seg ikke bare med denne ene nyheten. De skal snart også slippe en ny vogn på markedet som de kaller Hammerhead - med 4 hjul.

Det er ikke publisert noe informasjon om den enda, men det som i hovedsak skiller denne vognen fra resten av Phil & Teds sitt sortiment er at denne har 4 hjul. Vi venter i spenning på flere detaljer om vognen, og ikke minst når den blir sluppet på philandteds hammerheadmarkedet. 
Comments (3)Add Comment
MammasLilleVidunder
...
written by mamma, februar 15, 2009
Manglende hardbag er faktisk det som har gjort p&t uaktuell som eneste vogn til baby etter min mening. Med dette kan den faktisk vurdere på samme linje som andre liknende trehjulinger, spesielt for de som har/tenker på to tette. Noen som har hardbagen og kan si noe om den?
wims
...
written by wims, april 12, 2009
har det kommet noe mer info om disse ennå?
jeg venter spent på info om peanuten. og bilder.
0
...
written by ..., november 07, 2009
Kids and care i Stavanger har fått den. Vi får to tette nå og blir den eneste vognen vi kjøper.

Write comment

busy